Wakacje z czerwono-niebieskimi

W Rakowie Częstochowa przygotowano coś specjalnego: letnie treningi dla dzieci z roczników 2020-2015! Zajęcia odbywać się będą w lipcu i sierpniu w wybranych lokalizacjach.

Treningi to nie tylko nauka gry w piłkę nożną, ale przede wszystkim świetna zabawa i integracja z rówieśnikami. Zajęcia pomogą dzieciom wzmocnić kondycję, poprawić koordynację i motorykę. Pod okiem doświadczonych trenerów dzieci poznają tajniki futbolu i rozwiną swoje umiejętności piłkarskie. Treningi to również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i zbudowania przyjaźni.

Zajęcia podzielone są na grupy wiekowe, aby zapewnić dzieciom optymalny poziom treningu dostosowany do ich wieku i umiejętności. Treningi odbywać się będą w różnych częściach Częstochowy i warto od razu zakupić karnet open, który uprawnia do udziału we wszystkich treningach w danym miesiącu. Koszt karnetu na lipiec to 199 zł.

  Zapisów na letnie treningi można dokonywać w recepcji klubu Raków Częstochowa. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć.

  Letnie treningi w Rakowie Częstochowa to świetna okazja dla dzieci do aktywnego spędzenia wakacji, rozwoju swoich umiejętności piłkarskich i poznania nowych osób. Nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!

  Szczegółowe informacje na temat terminów i lokalizacji treningów dostępne są na stronie internetowej klubu Raków Częstochowa.

  Fot. Raków Częstochowa

  Udostępnij:

  Facebook
  Twitter
  Pinterest
  LinkedIn

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Szanowni Czytelnicy,

  Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
  Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
  Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
  Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

  Z poważaniem,

  Redaktor Naczelny
  Agnieszka Wójciak