Pojedynek Włókniarz Częstochowa ze Stalą Gorzów już jutro

Jutro odbędzie się naprawdę ważny i z pewnością emocjonujący pojedynek KRONO-PLAST Włókniarz Częstochowa z Ebut.pl Stalą Gorzów. Mecz odbędzie się już 5 lipca o godzinie 18:00 na Krono-Plast Arenie w Częstochowie.

Oba zespoły prezentują w tym sezonie bardzo wysoki poziom i z pewnością dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć cenne punkty. W meczu rewanżowym w Gorzowie Stal wygrała 48:42, więc Włókniarz będzie chciał się odegrać u siebie przed własną publicznością.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak