Święto Śląska już od dzisiaj

Święto Śląska to impreza organizowana przez Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie.

Od dzisiaj do 30 czerwca będzie odbywała się w parku Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie. W programie imprezy będą występy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” oraz innych zespołów folklorystycznych z regionu, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku gwiazdami wieczoru będą Organek, Julia Pietrucha i Wiktor Waligóra. Poza tym będzie również jarmark rękodzieła, na którym można kupić tradycyjne śląskie produkty, a także warsztaty kulinarne, na których można nauczyć się przygotowywać śląskie potrawy.

Poza tym organizatorzy zapewnią strefę dla dzieci z różnymi atrakcjami i wystawy prezentujące historię i kulturę Śląska.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak