Summer Festival 2024

Częstochowa Summer Festival 2024 to cykl trzech plenerowych koncertów, które odbędą się w parku przed Galerią Jurajską w Częstochowie. Dzisiaj wystartuje pierwszy i rozpocznie występem Skolim i Kubańczyk.

26 lipca (piątek) na scenie zaprezentuje się Baciary, Daj To Głośniej i Aparaty, a 24 sierpnia (sobota): PlanBe i Smolasty

Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 15:00 i potrwają do 21:00. Wstęp jest wolny.

Oprócz koncertów na festiwalu będzie można skorzystać z różnych atrakcji, takich jak strefa gastronomiczna z jedzeniem i napojami, strefę dla dzieci z dmuchańcami i zabawami, kramy z rękodziełem i pamiątkami.

Częstochowa Summer Festival 2024 to doskonała okazja do tego, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, posłuchać dobrej muzyki i skorzystać z różnych atrakcji.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak