Nowy poetycki debiut w Częstochowie

„Pisane piórem” to tomik poezji autorstwa Aleksandry Durok. Jest to debiut na częstochowskiej mapie kulturalnej, który powinien zainteresować każdego kto, jak autorka, kocha wiersze.

Aleksandra Durok, na co dzień studentka filologi polskiej na UJD w Częstochowie wydała swój pierwszy tomik poezji pt.: Pisanie piórem.

– Już w dzieciństwie interesował mnie świat poezji, tworzyłam swoje pierwsze rymowanki. Później, z biegiem czasu, stawiałam kolejne kroki w tym kierunku – opowiada nam autorka – Później, z biegiem czasu, stawiałam kolejne kroki w tym kierunku. Brałam udział w licznych konkursach literackich (m. in. w Wojewódzkim Konkursie Literackim ,,Twój talent szansą na lepszy świat” oraz ,,Moja ulubiona poezja”), w których moje wiersze zajmowały wysokie miejsca – dopowiada.

Poza pisaniem, studentka kocha też przyrodę i zwierzęta. Nie jest jej też obca fotografia, a także piłka nożna, ale jej marzeniem było wydanie tomiku poezji, które się spełniło. Jej dzieła można przeczytać na FB, gdzie dzieli się nimi i publikuje swoje utwory.

Fot. archiwum autorki

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak