VII Jurajskie Zawody Balonowe

VII Jurajskie Zawody Balonowe odbędą się w dniach 11-14 lipca w Gminie Olsztyn i Janów na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Zawody są imprezą rangi Pucharu Polski i zgromadzą na starcie około 25 najlepszych pilotów balonowych z Polski i zagranicy. Będą oni rywalizować w kilku konkurencjach, takich jak: lot na celność, na dystans i na czas.

Oprócz sportowych zmagań na VII Jurajskich Zawodach Balonowych będzie można również skorzystać z wiele innych atrakcji.

Zawody to doskonała okazja, aby zobaczyć z bliska majestatyczne balony i podziwiać ich loty nad pięknymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak