XXIII Międzynarodowe Zawody Drwali

Już w najbliższy weekend, 6 i 7 lipca, w Bobrowie odbędą się XXIII Międzynarodowe Zawody Drwali. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez tego typu w Europie.

W zawodach wezmą udział najlepsi drwale z Polski i zagranicy. Do Bobrowa przyjadą zawodnicy m.in. z Niemiec, Francji, Słowacji, Czech i Ukrainy.

Międzynarodowe Zawody Drwali w Bobrowie to doskonała impreza dla całej rodziny. To świetna okazja, aby zobaczyć z bliska, jak pracują drwale, podziwiać ich umiejętności i wziąć udział w licznych konkursach i zabawach.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak