Święto DPS-u w Blachowni

28 czerwca Dom Pomocy Społecznej w Blachowni miał specjalne święto. Uroczystość odbyła się w piątek i była pełna wzruszeń, wspomnień, gratulacji i podziękowań. Wzięli w niej udział mieszkańcy Domu, pracownicy, zaproszeni goście, władze samorządowe i przedstawiciele lokalnych instytucji, a to wszystko w ramach 40-lecia.

Podczas uroczystości odsłonięto tablicę pamiątkową upamiętniającą 40-lecie działalności Domu. To ważna uroczystość, która była okazją do podsumowania dorobku placówki oraz podziękowania wszystkim osobom, które na przestrzeni lat przyczyniły się do jej rozwoju.

Fot. Miasto i Gmina Blachownia

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak