Bezpłatne zajęcia Nordic Walking

Już wkrótce każdy mieszkaniec gminy Blachownia będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w zajęciach Nordic Walking! Zachęcamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w tym sporcie, który jest idealny dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności.

Zajęcia poprowadzi Pani Agnieszka Pinis, Wicemistrzyni Europy i wielokrotna medalistka za wzorową technikę Nordic Walking na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Pani Agnieszka jest doświadczoną instruktorką z ponad 5-letnim stażem pracy, a swoją wiedzę stale poszerza podczas szkoleń trenerskich w Master Nordic Walking Academy.

Pierwsze zajęcia odbędą się 22 lipca o godzinie 18:00 na Błoniach w Blachowni (za dawnym USC).

Kolejne spotkania będą odbywać się regularnie w każdy poniedziałek o godzinie 18:00.

Fot. Freepik

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak