Takiego wydarzenia jeszcze nie było!

W Częstochowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Terapia Śmiechem.

To nic innego jak spotkanie pełne śmiechu i dobrej zabawy. Każdy uczestnik będzie miał okazję zaprezentować swój żart, anegdotę lub inną zabawną historię. Najlepsi żartownisie zostaną nagrodzeni w kilku kategoriach.

Można nawet wygrać nagrody! Najlepsi żartownisie zostaną nagrodzeni w kilku kategoriach.

Imprezę poprowadzi znany i lubiany komik, Irek Bieleninik. Gwarantuje on, że nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy. Terapia Śmiechem odbędzie się 4 lipca w Częstochowie. Wstęp wolny!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak