Uniwersytet Jana Długosza otwiera Centrum Symulacji Medycznych Ratownictwa Medycznego!

2 lipca w Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie otwarto Centrum Symulacji Medycznych Ratownictwa Medycznego. Nowoczesna pracownia, mieszcząca się w budynku uczelni przy al. Armii Krajowej 13/15, stanowi ważny element kształcenia studentów i wykładowców Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego.

Centrum wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający prowadzenie realistycznych symulacji medycznych.

Uczelnia ma nadzieję, że nowe centrum przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia w zakresie ratownictwa medycznego i wykształci absolwentów lepiej przygotowanych do pracy w rzeczywistych warunkach.

Otwarcie Centrum Symulacji Medycznych Ratownictwa Medycznego to znacząca inwestycja w przyszłość kształcenia medycznego na Uniwersytecie Jana Długosza. Centrum zapewni studentom możliwość szkolenia się w bezpiecznym i realistycznym środowisku, a także pomoże w zapewnieniu, że są oni dobrze przygotowani do udzielania pomocy medycznej pacjentom w potrzebie.

Fot. Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak