Klaesson nowym zawodnikiem Rakowa

Norweski bramkarz Kristoffer Klaesson podpisał kontrakt z Rakowem Częstochowa! 23-latek dołącza do klubu na zasadzie transferu bezgotówkowego z Leeds United i będzie związany z Rakowem do 30 czerwca 2027 roku.

Klaesson jest wychowankiem Strømmen IF, skąd w 2011 roku przeszedł do Vålerengi. W Vålerendze przeszedł drogę od akademii do pierwszego zespołu, a w 2021 roku trafił do Leeds United. W Anglii rozegrał 1 mecz w Premier League, 2 w Championship i 1 w Pucharze Anglii. Częściej występował jednak w drużynie młodzieżowej Leeds, gdzie zanotował 30 występów (28 w Premier League 2 i 2 w EFL Trophy). Klaesson ma również na swoim koncie 20 meczów w reprezentacji Norwegii U-21.

Fot. Raków Częstpchowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak