Wiktor Długosz wraca do Korony Kielce

Po 3,5 roku Wiktor Długosz opuszcza Raków Częstochowa i na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Korony Kielce. 24-letni pomocnik wraca do swojego macierzystego klubu, z którego w 2021 roku odszedł do Rakowa.

Długosz podpisał z Koroną kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Wychowanek Korony w pierwszym zespole żółto-czerwonych zadebiutował w 2018 roku. W sumie rozegrał dla kielczan 22 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty.

W 2021 roku Długosz przeniósł się do Rakowa Częstochowa, z którym zdobył mistrzostwo Polski, dwukrotnie Puchar Polski i Superpuchar Polski. W barwach Rakowa rozegrał 57 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 5 asyst.

Powrót Długosza do Korony to z pewnością duże wzmocnienie dla kielczan. 24-letni pomocnik to uniwersalny zawodnik, który może grać zarówno na prawej pomocy, jak i na prawej obronie. Jest silny fizycznie, dobry w ofensywie i defensywie, a także ma dobre umiejętności techniczne.

Fot. Raków Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak