Uroczyste otwarcie Poradni Prehabilitacji

Jutro, 10 lipca, odbędzie się uroczyste otwarcie Poradni Prehabilitacji w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie. Wydarzenie odbędzie się w AULI Szpitala przy ul. Bialskiej 104/118 (II piętro, budynek Administracji) o godzinie 11:00.

Poradnia Prehabilitacji to nowa inicjatywa Szpitala, mająca na celu kompleksowe przygotowanie pacjentów do zabiegów operacyjnych i innych procedur medycznych wymagających dużego wysiłku fizycznego. W Poradni pacjenci skorzystają z fachowej opieki m.in. dietetyka, psychologa, fizjoterapeuty i farmaceuty.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak