Policjanci z Częstochowy z brązem na Międzynarodowym Turnieju Mundurowych Formacji Konnych!

Z dumą informujemy, że drużyna z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zajęła 3. miejsce w kategorii na najlepszą polską drużynę podczas IV Międzynarodowego Turnieju Mundurowych Formacji Konnych w Łodzi, który odbył się w dniach 6-9 czerwca 2024 roku.

W zawodach zmierzyły się ze sobą ekipy z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Niemiec. Naszą reprezentację tworzyli st. sierż. Katarzyna Lewińska-Stępniewska na koniu Larnaka oraz st. sierż. Wojciech Grajcar na koniu Wańka.

Komendant Miejski Policji w Częstochowie, insp. Dariusz Kiedrzyn, osobiście pogratulował policjantom ich sukcesu i podkreślił ich zaangażowanie, profesjonalizm i sportową postawę. Zdobyty puchar został umieszczony na honorowym miejscu w komendzie.

To wielki sukces dla częstochowskich policjantów i powód do dumy dla całej komendy. Gratulujemy!

Fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak