Stadion żużlowy już oficjalnie z nową nazwą

Na ostatniej sesji Rady Miasta częstochowscy radni zdecydowali, że stadion żużlowy będzie oficjalnie funkcjonował pod nazwą – Miejski Stadion „KRONO-PLAST Arena”.

Wpływ na decyzję miała zmiana sponsora Włókniarza – klub zakończył współpracę z firmą zielona-energia.com, a podpisał nowe porozumienie z mającą siedzibę w Kłobucku firmą Krono-Plast.

Umowa partnerów zakłada umiejscowienie nazwy przedsiębiorstwa w nazwie stadionu. Jednak na nową nazwę zgodę musi wydać Rada Miasta – precyzuje to zapis pomiędzy klubem a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Po wystosowanej prośbie przez prezesa Włókniarza radni zgodzili się na zmianę nazwy stadionu przy ulic Olsztyńskiej 123/127.

fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak