Nie lada gratka dla entuzjastów biegania

Miłośnicy biegania mają w Częstochowie swoje wydarzenie. Na stadionie lekkoatletycznym CKS Budowlani ponownie odbyła się seria treningów biegowych w ramach akcji „Biegam Bo Lubię”.

Na stadionie lekkoatletycznym w Częstochowie odbyła się kolejna edycja treningów biegowych „Biegam Bo Lubię”. Jest to ogólnopolskie przedsięwzięcie polegające na organizacji bezpłatnych treningów dla amatorów pod okiem instruktorów lekkoatletyki.

Wczoraj (8 kwietnia) wystartowała kolejna seria spotkań. Co poniedziałek, aż do 11 listopada w godzinach 18.00-19.00 będzie można wziąć udział w wydarzeniu.
Fotorelację z pierwszego, tegorocznego spotkania zawdzięczamy Markowi Tęczy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak