Akcja Prędkość na częstochowskich drogach

19 kwietnia częstochowscy policjanci (Wydział Ruchu Drogowego) przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pt. „Prędkość”. Cel był oczywisty – egzekwowanie od kierowców przestrzegania prawa w zakresie ograniczeń prędkości.
Kontrolowanie szybkości jazdy i reagowanie na naruszanie innych przepisów w ruchu drogowym przez policjantów nie powinno być zaskoczeniem. Tego typu akcje mają na celu zmniejszenie liczby wypadków, a także zdarzeń drogowych i zaapelowanie o rozsądek. Warto przypomnieć, że nieprzestrzeganie ograniczeń prędkości jest najczęstszym powodem tragedii na drogach i niejednokrotnie wypadków śmiertelnych.

fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak