Oddaj krew na placu Biegańskiego

Przed nami majówka, a tym samym szansa na dłuższy urlop. Z tej okazji Częstochowski Legion zaprasza, 29 kwietnia, na plac Biegańskiego by w sprytny i szczodry sposób przedłużyć sobie wolne.
Od 9.00 do 13.00 każdy kto jest w wieku od 18 do 60 lat, nie cierpi na żadne choroby i dodatkowo waży więcej niż 50 kg, może podzielić się swoją krwią, oddając ją honorowo i przyczynić się do uratowania komuś w ten sposób życia.

Za ten hojny gest otrzyma się 2 dni wolnego w pracy. Poza tym organizatorzy w planach mają zapewnienie uczestnikom słodkiego poczęstunku, kawy, voucherów oraz gadżetów.

W dniu oddawania krwi należy zapomnieć o używkach, nie przesadzać z tłustymi potrawami oraz nie zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu za pomocą wody. Ważne też by nie przyjść na czczo.

29 kwietnia na hasło „LEGION”, oddający krew w oddziale przy ul. Kopernika 38, otrzymają zaświadczenie pozwalające odebrać gadżety podczas wydarzenia na Placu Biegańskiego.

Fot. Częstochowski Legion, Freepik

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak