Fundacja Oczami Brata i Włókniarz Częstochowa będą współpracować

Michał Świącik, prezes Włókniarza Częstochowy i Paweł Bilski, prezes Fundacji Oczami Brata podjęli jednomyślną decyzję o współpracy. Jest to szansa na rozwój na nowych płaszczyznach.

Włókniarz Częstochowa jest znany ze swoich działań charytatywnych i z aktywnego wsparcia w zakresie pomocy. Dzięki temu wchodząc we współpracę z Oczami Brata ma szansę wykorzystać nabyty bagaż doświadczenia.

Pierwsze spotkanie odbyło się w gabinecie Michała Świącika, zaś inauguracja współpracy miała miejsce w Teatrze Oczami Brata podczas, której odegrano spektakl w wykonaniu podopiecznych fundacji – Cebula. Następne spotkanie zaplanowane jest na Krono-Plast Arena!

zdjęcia G. Misiak, Włókniarz Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak