Miłośnicy adrenaliny spotkali się!

ILLEGAL NIGHT CZWA wczoraj rozgrzało Częstochowę. 27 kwietnia o godzinie 19.00 na parkingu LEROY MERLIN zjechali się fani motoryzacji startując w nowy sezon z niebywałym przytupem.

Impreza jednocześnie była idealnym pretekstem do przywitani kolejnych sponsorów. Do „rodziny” dołączył Best Performance, który jednocześnie przygotował dla przybyłych ciekawe nagrody do wygrania w konkursach podczas zlotu.

O jedzenie dla przybyłych zadbał MNIAM MNIAM Częstochowa.

Zrzeszanie miłośników mocnej dawki adrenaliny miało się spotkać w zeszłym tygodniu, ale pogoda pokrzyżowała plany.

For. Marek Tęcza

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak