Zbierali na leczenie Miłoszka

W ostatnią niedzielę kwietnia częstochowscy policjanci zaangażowali się w kolejną akcję charytatywną. Tym razem pomagali Miłoszkowi.

W Złotym Potoku miał miejsce piknik, który zorganizował Urząd Gminy w Janowie na spółkę z Klubem Sportowym „Złoty Potok”. Organizatorzy chcieli zebrać jak najwięcej funduszy dla chorego Miłoszka.

W trakcie imprezy miał miejsce turniej piłki nożnej dla zespołów dziecięcych. Uczestnicy mogli obejrzeć występu lokalnych zespołów artystycznych, a dla tych najmłodszych, którzy przyszli, było zorganizowanych wiele atrakcji. Wśród nich było malowanie twarzy i pokazy rycerskie oraz sztuki walki. Można było również przejechać się bryczką.

Warto wspomnieć, że bardzo zaangażowali się policjanci z prewencji: asp. Kamil Sowiński i mł.asp. Karol Chereźniak. Dzięki nim można było zobaczyć sprzęt policyjny, a także całkowicie nowy, oznakowany radiowóz. Częstochowscy policjanci przygotowali również materiały informacyjne o bezpieczeństwie oraz rozdali wiele gadżetów.

Wielką atrakcją okazał się psi partner mł.asp. Grzegorza Cadera. Policyjny przewodnik psa oraz jego podopieczny pokazali umiejętności czworonożnego członka policji i przybliżyli widzom kulisy pracy futrzastych funkcjonariuszy.

Najważniejszym i głównym gościem imprezy był mały Miłoszek. Przyszedł wraz z rodzicami i podziękował za to co zrobili dla niego organizatorzy.

Info. i fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak