Miejski Szpital Zespolony – ruszył konkurs na stanowisko dyrektora

W Częstochowie został ogłoszony konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Szpitala Zespolonego. Swoich sił można próbować do 16 maja.

Tymczasowo obowiązki dyrektora naczelnego MSZ w Częstochowie pełni Małgorzata Guzik. Tę funkcję objęła po nominacji byłego dyrektora Wojciecha Koniecznego na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Osoby ubiegające się o stanowisko powinny posiadać: wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków, a także co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy.

Oprócz powyższych należy również znać przepisy ustaw o działalności leczniczej, świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz finansach publicznych oraz przedstawienie koncepcji funkcjonowania i rozwoju Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie.

Potrzebne dokumenty, w zamkniętej kopercie, trzeba składać w sekretariacie Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Częstochowy ul. Śląska 11/13 pokój 414 lub listownie na adres Urzędu Miasta Częstochowy (ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa) w terminie do 16 maja 2024 roku.

Termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur, w tym rozmów z kandydatami ustalony został na 24 maja 2024 r. w Urzędzie Miasta Częstochowy.

Fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak