WŁÓKNIARZ Częstochowa wygrywa!

Dzisiejszy (13 maja) mecz w ramach zawodów U24 Ekstraligi zakończył się wygraną WŁÓKNIARZA Częstochowa. Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz zostali pokonani przez częstochowską drużynę, a starcie zakończyło się punktacją 51:39.

Dzisiejsze spotkanie można było obejrzeć za darmo i miało miejsce na Krono-Plast Arenie przy ulicy Olsztyńskiej w Częstochowie. Nie obyło się bez wypadku ale na szczęście odpowiednie służby szybko zainterweniowały.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak