Zawsze PierWsi – biegali w Częstochowie

W niedzielę, o godzinie 10.00, w Parku Lisiniec spotkali się uczestnicy ogólnopolskiej akcji sportowej „Bieg Kobiet – Zawsze PierWsi”.

Zebrani wystartowali o 10.30 po krótkiej rozgrzewce. Akcja ma na celu motywowanie by kobiety dbały o zdrowie i pamiętały o profilaktyce, która jest niezbędna w walce z rakiem. Bieg był organizowany nie tylko w Częstochowie ale i innych miastach Polski jak Wrocław czy Łódź. To była pierwsza edycja wirtualnego biegu w tym rejonie.

Poza sportową akcją było kilka atrakcji dodatkowych jak bańki oraz Zumba!

Fotorelację zawdzięczamy Markowi Tęczy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak