Włodarek kończy współpracę z Rakowem

Kolejna osoba odchodzi z ekipy Rakowa Częstochowy. Tym razem współpracę zakończył Łukasz Włodarek będący asystentem trenera, który współpracował z drużyną czerwono-niebieskich przez ostatnie 3 lata.

Jako członek sztabu szkoleniowego swoją przygodę rozpoczął w sierpniu 2021 roku mają dzięki temu wkład w sukces zawodników, gdy zdobywali Mistrzostwo Polski. Pomógł również w awansowaniu Rakowa do fazy grupowej Ligi Europy.

Fot. Raków Częstochowa/Jakub Ziemianin

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak