Zmiana trasy 18-tki

Wydział Inżynierii Miejskiej i Kontroli informuje, że dzisiaj, 15 czerwca, w związku z odbywającym się wyścigiem kolarskim, autobusy linii 18 będą jeździły inną trasą.

Zmiany obowiązują na części trasy Mirów z powodu tego, że właśnie na tym odcinku będą organizowane Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym, a także wyścigi dla amatorów.

18-tki będą jeździć w oba kierunki przez ul. Srebrną z pominięciem ul. Morenowej oraz fragmentu ul. Mirowskiej prowadzącej przez Złotą Górę. Przez skrzyżowanie ul. Morenowej, Srebrnej, i Komornickiej autobusy będą jechać wprost w ul. Srebrna – Komornicka.

Uprawnione osoby będą kierowały ruchem przy skrzyżowaniach ul. Mstowskiej, Mirowskiej i Wodociągowej a także w Siedlcu i Srocku. Nastąpi również częściowe wstrzymanie ruchu.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak