118. wieczór Winylowych Muzycznych Delicji: „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band”

winyl

Już w najbliższy czwartek, 20 czerwca, miłośnicy winyli będą mogli spotkać się na 118. Wieczorze Winylowych Muzycznych Delicji. W OPK „Gaude Mater” o godz. 17:50 zaprezentowany zostanie kultowy album „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band” The Beatles.

Ten przełomowy album, uznawany za jedno z najważniejszych wydawnictw w historii muzyki, świętuje swoje 57. urodziny. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać utworów i poznać historie i mity związane z płytą, w tym słynną teorię „Paul is dead”.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak