Zbliża się Piknik Podmiotów Ekonomii Społecznej w Częstochowie

W sobotę, 23 czerwca, na Promenadzie Niemena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Piknik Podmiotów Ekonomii Społecznej, zorganizowany przez Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Impreza zapowiada się jako idealna okazja do spotkania mieszkanek i mieszkańców miasta.

W programie pikniku przewidziano szereg atrakcji dla wszystkich uczestników. Wśród głównych punktów znajdą się prezentacje lokalnych podmiotów ekonomii społecznej, liczne konkursy i atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na miłośników psów czekać będzie pokaz rasowych czworonogów, natomiast entuzjaści aktywności fizycznej będą mogli uczestniczyć w pokazach sportów walk, figur akrobatycznych oraz tańców.

Ponadto, piknik oferuje możliwość bezpłatnego pomiaru ciśnienia krwi i poziomu cukru, wystawę prac malarskich, warsztaty kreatywne oraz pokazy słońca przez teleskop. Dla najmłodszych przygotowane zostały atrakcje takie jak malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków czy bańki mydlane, a także słodkie niespodzianki w postaci waty cukrowej i soku z sody.

Nie zabraknie również dźwięków muzycznych – piknik zakończy koncert zespołu KKS Big Band, który zapewni doskonałą rozrywkę dla wszystkich uczestników.

Piknik Podmiotów Ekonomii Społecznej obiecuje być wyjątkowym dniem pełnym wspólnych atrakcji i integracji społecznej, zapraszając wszystkich chętnych do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu.

Fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak