Przed nami II edycja Festiwalu Blisko Natury „MOŻNA INACZEJ”

W sobotę, 29 czerwca w godzinach 14:00-22:00, Leśna Baza w Suliszowicach (ul. Wiejska 34) stanie się miejscem II edycji Festiwalu Blisko Natury „MOŻNA INACZEJ”. To wyjątkowe wydarzenie ma na celu pokazanie, że życie, mieszkanie, spędzanie czasu, jedzenie, praca i nauka mogą wyglądać inaczej – bliżej natury i w zgodzie z nią.

Organizatorzy przygotowali bogaty program pełen atrakcji. Będzie można skorzystać z błotnego basenu i zjeżdżalni, przejażdżek konnych, wyrzutów kolorowych proszków oraz wziąć udział w leśnej grze terenowej. Dla dzieci zaplanowano eko-warsztaty, jogę, tyrolkę, ściankę wspinaczkową, malowanie twarzy oraz spacery zielarskie. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli odwiedzić naturalny jarmark, strefę chill z masażami oraz wziąć udział w ognisku. W programie znalazły się również warsztaty bębniarskie, koncerty oraz dyskusje na temat edukacji alternatywnej.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, jednak uczestnicy będą mieli możliwość wsparcia działań fundacji dowolnymi darowiznami. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój infrastruktury Leśnej Bazy, co umożliwi organizowanie kolejnych bezpłatnych wydarzeń dostępnych dla wszystkich.

Mat. red. fot. Facebook

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak