Bezpłatne korzystanie z bieżni na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym

Miejski Stadion Lekkoatletyczny w Częstochowie otwiera swoje bramy dla wszystkich miłośników biegania. Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR), przez całe wakacje, w poniedziałki, wtorki i czwartki, od godziny 18:00 do 20:00, bieżnia stadionu przy ul. Dąbrowskiego będzie dostępna bezpłatnie.

Po zakończeniu okresu wakacyjnego, stadion nie przestaje być przyjazny biegaczom. Przez cały rok, w soboty i niedziele, również od 18:00 do 20:00, bieżnia będzie udostępniana bez żadnych opłat.

Warto zaznaczyć, że na czas wakacji zawieszone zostają bezpłatne zajęcia w ramach akcji „BiegamBoLubię”, które odbywały się w poniedziałki o godzinie 18:00. MOSiR zachęca jednak wszystkich biegaczy do samodzielnego korzystania z bieżni i utrzymania aktywności fizycznej w letnie wieczory.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak