Konkurs na najlepsze zdjęcie balonów!

Miłośnicy fotografii już teraz mogą wziąć udział w otwartym Konkursie fotograficznym „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2024”.

Tematem konkursu są zdjęcia ukazujące piękno i magię VII Jurajskich Zawodów Balonowych w lotach balonami na ogrzane powietrze, które odbędą się w dniach 11-14 lipca w Janowie i Olsztynie.

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a wszystkie nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

By wziąć udział należy wykonać zdjęcia podczas VII Jurajskich Zawodów Balonowych w Janowie i Olsztynie.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym regulamin, dostępne są na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie w tym adres mailowy na który należy przesyłać fotografie.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak