Morsy z Częstochowy ogłosiły zakończenie sezonu

W Parku Lisieniec grupa Niezależni Zmorsowani Częstochowa zakończyła sezon 2023/2024 w wielkim stylu. Poza zimnymi kąpielami nie zabrakło kolorowych strojów i iście szampańskiej atmosfery.

Warto tutaj przypomnieć, czym w ogóle jest morskowanie. Praktykujący ta formę aktywności zanurzają się na krótko (biorą krótkotrwałą kąpiel) w lodowatej wodzie, nie zależnie czy jest to morze, jezioro, staw czy nawet potok. Takie osoby nazywa się morsami, a tego typu działania stosowane są w profilaktycze i w leczeniu wielu chorób.

Zdjęcia, które możecie obejrzeć zawdzięczamy Markowi Tęczy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak