2,5 latek odebrany pijanej matce

9 maja w czwartek po godzinie 21.00 policjanci z Częstochowy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na ulicy Wodzickiego kompletnie pijana matka ma pod opieką 2,5 rocznego synka.

Na miejsce skierowano policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie. Na miejscu zastali 38-latkę i jej dziecko.

Z kobietą pod wpływem alkoholu policja nie mogła nawiązać logicznej rozmowy, przez co mundurowi zadecydowali o umieszczeniu dziecka w pieczy zastępczej, a jego matkę zatrzymali do wytrzeźwienia.

Badanie wykazało, że miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dalsze decyzje w tej sprawie podejmie sąd rodzinny i nieletnich.

Fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak