Wyścig Rowerowy zorganizowany przez Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 43

Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 43 zorganizowało wyścig rowerowy, który był kulminacją całorocznej akcji edukacyjnej dotyczącej zasad bezpieczeństwa na drodze. Trasa wyścigu prowadziła od przedszkola przy ul. Czecha, przez Promenadę Czesława Niemena, aż do Lasku Aniołowskiego.

W imprezie wzięły udział dzieci z przedszkoli MP 14, MP 15, MP 16, MP 31, MP 34, MP 36 oraz MP 43. Na wydarzeniu pojawili się również zastępca prezydenta Łukasz Pabiś i wiceprzewodnicząca Rady Miasta Częstochowy Małgorzata Iżyńska.

Całe wydarzenie było wspierane przez częstochowskich policjantów, a festyn uświetniła obecność policji konnej oraz przewodników psów służbowych z Tajfunem i Maxem.

Fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak