Ruszyła VI edycja programu ,,Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2024″

Rozpoczęła się VI edycja projektu skierowanego na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach. Inicjatywa pod nazwą „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2024” cieszy się dużym zainteresowaniem mediów oraz społeczeństwa.

Codziennie na stronie policja.pl, mediach społecznościowych oraz portalach zarządzanych przez jednostki Policji, publikowana jest aktualna mapa Polski, prezentująca liczbę wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym.

Każdy punkt na mapie symbolizuje tragiczne wydarzenie, które miało miejsce na polskich drogach, przypominając o realnych konsekwencjach niebezpiecznych zachowań za kierownicą. Celem projektu jest nie tylko informowanie społeczeństwa o tragicznych skutkach wypadków, lecz także edukacja i promowanie bezpiecznych praktyk na drogach.

Screen Network S.A. wspiera inicjatywę, prezentując aktualne dane na ponad 20 tysiącach ekranów rozmieszczonych w 553 miastach, w tym przy głównych ciągach komunikacyjnych, dworcach, stacjach paliw oraz centrach handlowych. Ich zaangażowanie w projekt ma na celu dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców i propagowanie kultury bezpieczeństwa drogowego.

Każde działanie podejmowane w ramach „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2024” ma na celu zmniejszenie liczby wypadków oraz poprawę świadomości społecznej na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak