Tragedia nad wodą. Nie żyje 15-sto latka

30 czerwca w Częstochowie doszło do tragedii nad niestrzeżonym zbiornikiem wodnym przy ulicy Amonitowej. 15-letnia dziewczyna utonęła, a jej młodsza siostra omal nie podzieliła jej losu.
Matka wraz z dwoma córkami, 10-latką i 15-latką, wypoczywała nad wodą. Dziewczynki zaczęły się topić, a matka ruszyła im na ratunek. Po wyciągnięciu młodszej córki na brzeg i stwierdzeniu, że nic jej nie dolega, kobieta zauważyła na wodzie ciało 15-latki.
Natychmiast wezwano pomoc, a 15-latkę wyciągnięto na brzeg. Do czasu przyjazdu pogotowia prowadzono reanimację, która przywróciła dziewczynie oddech. Niestety, pomimo starań ratowników, 15-latka zmarła w szpitalu w nocy, nie odzyskując przytomności.
Tragedia rozegrała się o godzinie 17:40.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak