Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie utonięcia 14-latki

14-letnia dziewczyna utonęła 30 czerwca 2024 roku w zbiorniku wodnym przy ulicy Amonitowej w Częstochowie. Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzi śledztwo w tej sprawie pod nadzorem prokuratora.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub przebywały w tym czasie na terenie obiektu, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.
W tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Częstochowie wszczęła śledztwo, mające na celu wyjaśnienie wszystkich szczegółów i okoliczności zdarzenia.
3 lipca na zlecenie Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ przeprowadzono sekcję zwłok pokrzywdzonej. Na podstawie jej wstępnych wyników biegły lekarz medycyny sądowej ustalił, że przyczyną zgonu było gwałtowne uduszenie spowodowane utonięciem.
Częstochowscy śledczy zwracają się z prośbą do osób, które były świadkami tej tragedii lub przebywały w tym czasie na terenie obiektu, albo dysponują nagraniem lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak