SP NR 49 W CZĘSTOCHOWIE MOŻE POCHWALIĆ SIĘ NOWĄ PRACOWNIĄ INFORMATYCZNĄ

W Szkole Podstawowej nr 49 im. Janusza Kusocińskiego miała miejsce inauguracja centrum nauki i integracji międzypokoleniowej, które powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Stara pracownia komputerowa została odnowiona, zakupiono nowy sprzęt informatyczny, który pozwoli nie tylko na wydajniejszą pracę podczas zajęć szkolnych, ale również na rozwój zainteresowań uczniów. Nowa sala to także miejsce w dzielnicy, które stało się przestrzenią nowoczesnych technologii edukacyjnych, walki z wykluczeniem cyfrowym oraz możliwością współpracy międzypokoleniowej.

20 marca, po uroczystym przecięciu wstęgi i obejrzeniu nowego sprzętu, uczestnicy spotkania mogli zasiąść przy stanowisku komputerowym i porozmawiać z uczniami.

Fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak