Koniec roku szkolnego dla maturzystów

Tegoroczni maturzyści, zgodnie z kalendarzem szkolnym, dzisiaj (26 kwietnia) oficjalnie zakończyli rok. W wielu placówkach z tego powodu zorganizowano atrakcje, przedstawienia i oczywiście klasyczne apele. To ogromne wydarzenie w życiu młodego człowieka, a przed nim jeszcze zmagania sprawdzające co „wyniósł” z okresu nauczania.

Po tym wszystkim rozpoczyna się maraton maturalny, który będzie miał start 7 maja o godz. 9.00 i otworzy go egzamin z języka polskiego. Przypominamy, że obowiązkowe są cztery egzaminy, czyli: język polski, matematyka, język obcy, który wybiera uczeń oraz jeden wybrany przedmiot na poziomie rozszerzonym. Poza tym na maturzystów czekają jeszcze zmagania z dwoma egzaminami ustnymi. Maraton zakończy się 23 maja, a na wyniki egzaminów trzeba będzie poczekać aż do 9 lipca tego roku.\

Redakcja życzy powodzenia, a później udanych wakacji!

Fot. Freepik

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak