Nowy McDonald’s na mapie Częstochowy

Dawny hotel i restauracja przy przy al. Wojska Polskiego 110 (DK91) znika z Częstochowy. Budynek zostaje wyburzony przez firmę MEGA-POL, która prowadzi tutaj prace. Miejsce to przyciągało swojego czasu podróżnych i było bardzo atrakcyjne jednak pandemia i ciężkie czasy wpłynęły na prosperowanie placówki. Zniknie również stacja benzynowa i pokoje pracownicze.

Jak się udało dowiedzieć redakcji, w tym atrakcyjnym, położonym blisko DK91 miejscu ma powstać restauracja McDonald’s. Nie byłby to pierwszy przypadek kiedy ta słynna sieć pojawia się w takiej lokalizacji. Przykładem może być miejsce przy „Częstochowa Południe”. Obok stacji paliw Crab od dłuższego czasu działa hamburgerownia z charakterystycznym logo. Czy tak samo stanie się w tym miejscu? Czas pokaże.

Fot. Redakcja

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak