III część wystawy Czerwonego Jabłuszka

W Miejskiej Galerii Sztuki, 17 czerwca, rozpoczęła się trzecia część wystawy prac plastycznych uczestników pracowni Czerwone Jabłuszko.

Przez kilka miesięcy wykwalifikowani instruktorzy sprawowali pieczę nad dziećmi podczas powstawania dzieł. Mgr sztuki Karolina Chmielecka-Makles oraz mgr Aneta Raducha zajmowały się dziećmi oraz młodzieżą w wieku szkolnym (6-19 lat) udzielają nie tylko rad, ale czynnie pomagając.

Trzecia część wystawy obejmuje dzieła pokazujące podziw dla pierwowzorów, które były natchnieniem.

Fot. Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak