Nowe lampy na boisku LKS Zielonych Żarki

Nowe oprawy oświetleniowe oświetlają główne boisko LKS Zieloni Żarki. Klub otrzymał 100 procent dofinansowania w ramach środków unijnych, czyli 52 tys. zł. Dokonano wymiany przewodów izolowanych w słupach oświetleniowych, demontażu i montażu opraw, sprawdzono również pomiar obwodów.

– Spotkałem się z przedstawicielami LKS Zieloni Żarki. Są zadowoleni z wykonania zadania. Wsparcie zapewniła Rada Miejska poprzedniej kadencji – podkreślił burmistrz Adam Zamora.

Pracownicy Referatu ds. pozyskiwania środków unijnych i krajowych w UMIG Żarki przygotowywali wniosek do konkursu. Zadanie zrealizowane w ramach „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” oraz „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”.

Fot. Miasto i Gmina Żarki

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak