LEON MADSEN OPUSZCZA WŁÓKNIARZ!

Stało się to, o czym już od dłuższego czasu wiedzieli praktycznie wszyscy. Duńczyk Leon Madsen odchodzi z Włókniarza Częstochowa i przez najbliższe dwa lata będzie bronił barw Falubazu Zielona Góra.

W ekipie Lwów występował od 2017 roku zdobywając dwukrotnie brązowe medale w 2019 oraz 2022 roku. Jest także dwukrotnym indywidualnym wicemistrzem świata oraz trzykrotnym zdobywcą brązowego medalu w ramach zawodów Speedway Grand Prix.

📸 Falubaz Zielona Góra

Udostępnij:

Facebook
Twitter
X
LinkedIn
Search

Najbardziej Popularne

Partnerzy relacji sportowych: