Śniadanie z przedsiębiorcami – już 9 maja

9 maja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego. Temat: „Dotacje na inwestycje dla branży HoReCa (hotele, restauracje), turystyka i kultura”.

Prelegekcję wygłosi Magdalena Kręciwilk – Kierownik Biura Projektu HoReCa w Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Podczas spotkania omówione zostaną możliwości uzyskania dotacji przez firmy sektora MŚP z wcześniej wspomnianej branży, m.in.: na cele związane z uruchomieniem nowego produktu lub rozpoczęciem świadczenia nowej usługi rozszerzeniem, zwiększeniem skali lub dywersyfikacją działalności, warunki uzyskania maksymalnie 90 % dotacji, dotacje w wysokości maksymalnie 540 tyś zł, kryteria oceny wniosków o dotacje, w tym spadek obrotów o min. 30% w okresie COVID-19.

,,Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się w czwartek, 9 maja, w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 9.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Trzeba się zarejestrować do 7 maja za pomocą formularza na stronie internetowej ARR – zakładka „Śniadania z przedsiębiorcami”.

Pytania w sprawie spotkania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak