JuweWeek w Częstochowie już od 13 maja!

Muzyka, radość i integracja! Czyli to co studenci lubią najbardziej. 13 maja rozpocznie się tygodniowy maraton juwenaliowy pełen koncertów gwiazd, wyzwań, sportu, niesamowitego jedzenia i ciekawych atrakcji. To idealny moment na tworzenie wspomnień i spędzenia czasu w gronie przyjaciół.

W poniedziałek wielki star będzie miał miejsce o godzinie 10.00 i rozpocznie się lunchem z przedsiębiorcami. Wieczorem zaplanowane jest kino plenerowe, które zapowiedziane zostało na 19.00. Następnego dnia od 18.00 będą rozgrywki bezalkoholowe pod wierzbą, a dwie godziny później Klub Politechniki zaprasza fanów stand-upu. Środa stanie pod znakiem sportu zaczynając się o 9.00, właśnie jako Dzień sportu i o 14.00 zorganizowana zostanie gra terenowa – Escape Campus.

16 maja Juwenalia nie zwolnią. W samo południe będzie korowód studencki, o 16.00 grill z władzami, ale przy ruszcie nie na ruszcie, by wieczór zakończyć imprezą w klubie Bristol. Dopiero 17 maja, w ukochany przez wszystkich piątek, nastąpi (o 18.00) otwarcie bramek by półtorej godziny później nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy. Uczestników rozgrzeje niesamowita kapela – Łydka Grubasa, a po koncercie muzyka nie ucichnie dzięki DJ-om. Ostatniego dnia, w sobotę, bramki zostaną otwarte o 19.00 by tą wspaniałą imprezę zamknęły kapele studenckie, popularny raper Kizo i znów pogromcy konsol czyli DJ-e.

Wejściówki można kupić na stronie bileterii.

Fot. organizatorzy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak