Spotkanie doktorantów SD UJD z ambasadorką Fundacji Fulbrighta

6 maja 2024 r. o godz. 12.00. w budynku UJD przy ul. Waszyngtona 4/8 w Sali Senatu odbyło się spotkanie doktorantów SD UJD z ambasadorką Fundacji Fulbrighta dr hab. inż. Krystyną Malińską, prof. PCz.

Na spotkaniu przedstawiono ofertę programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazdy do USA, szczegółowo omówione zostały konkursy Junior Research Award 2025-26 oraz Fulbright Research Award at Stanford University School of Medicine 2025-26.
Prof. Malińska zaprezentowała polską stronę Fundacji, wskazała osoby do kontaktu, wykaz i wzory potrzebnych dokumentów oraz odesłała zainteresowanych do innych informacji zwartych na stronie. Jednocześnie zapewniła doktorantów o swoim wparciu w razie dodatkowych pytań, czy w ewentualnym przygotowaniu wniosku. Doktoranci aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania dotyczące rekrutacji, realizacji zgłoszonych projektów badawczych oraz organizacji pobytu w USA.

Mat. i fot. UJD

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak